PÅMELDINGSKJEMA 1 -2 - 3:

Last ned Påmeldingsskjema_Sjøbodteatret.docx fyll ut med informasjonen om deg og send på e-post til astrid@sjobodteatret.no.

Ta kontakt med oss

 

    Sjøbodteatret holder til i Papirhuset Teater i Tønsberg. Der har vi både øvingslokaler og sal til forestillinger. 

Billettbestilling
til forestillinger:

Besøksadresse 

Adresse

St.Olavsgate 16B

3124 TØNSBERG

Epost

adm@sjobodteatret.no

Eller bruk kontaktskjemaet under. 

Alle (instruktører, produsenter og admin):

                         alle@sjobodteatret.no

Administrasjon:

                         Astrid Munck - 958 83 373 - astrid@sjobodteatret.no  el. adm@sjobodteatret.no
 

Regnskapsfører:

                         Hanne Vilke - hanne@sjobodteatret.no el. regnskap@sjobodteatret.no

Instruktørene:

                         Alle instruktører: instruktorer@sjobodteatret.no

                         Barn- og ungdom:
                           Olav: olav@sjobodteatret.no
                           Beate: beate@sjobodteatret.no

                           Gunhild Paalgard: gunhild@sjobodteatret.no

                         Nesten voksen:

                           Julianne: julianne@sjobodteatret.no


Produsentene:

                         Alle produsenter - produsenter@sjobodteatret.no
 

                         Barn- og ungdom:
                           Hege Hansson - hege@sjobodteatret.no
                           Kristin Varpe - kristin@sjobodteatret.no
                           Patrika Holm - patrika@sjobodteatret.no
                           (Lise Brandtsgård - lise@sjobodteatret.no)

                         Nesten voksen:

                           Charlotte - charlotte@sjobodteatret.no