Ta kontakt med oss

 

    Sjøbodteatret holder til i Papirhuset Teater i Tønsberg. Der har vi både øvingslokaler og sal til forestillinger. 

Billettbestilling
til forestillinger:

Besøksadresse 

Adresse

St.Olavsgate 16B

3124 TØNSBERG

Epost

adm@sjobodteatret.no

Eller bruk kontaktskjemaet under. 

Alle (instruktører, produsenter og admin):

                         alle@sjobodteatret.no

Administrasjon:

                         Astrid Munck - 958 83 373 - astridmunck@gmail.com  el. adm@sjobodteatret.no
 

Regnskapsfører:

                         Hanne Vilke - hanne@sjobodteatret.no el. regnskap@sjobodteatret.no

Instruktørene:

                         Alle instruktører: instruktorer@sjobodteatret.no

                         Barn- og ungdom:
                           Olav: olav@sjobodteatret.no
                           Beate: beate@sjobodteatret.no

                           Julianne Morken: julianne@sjobodteatret.no

                         Nesten voksen:

                          


Produsentene:

                         Alle produsenter - produsenter@sjobodteatret.no
 

                         Barn- og ungdom:
                           Hege Hansson - hege@sjobodteatret.no 
                           Kristin Varpe - kristin@sjobodteatret.no
                           Charlotte Uren - charlotte@sjobodteatret.no
                           (Lise Brandtsgård - lise@sjobodteatret.no)

                         Nesten voksen:

                           Charlotte - charlotte@sjobodteatret.no